Konsultacje społeczne w sprawie projektu statutów sołectw


Szanowni Mieszkańcy,

w dniach 31 maja 2023 r. do 6 czerwca 2023 r. odbędą się konsultacje społeczne w sprawie projektu statutów sołectw z terenu Gminy Sułów.

Celem konsultacji jest zebranie uwag i opinii mieszkańców Gminy w sprawie rozwiązań organizacyjnych i prawnych przyjętych w projekcie statutów sołectw. Konsultacje podzielone są na poszczególne sołectwa, dla których został przygotowany jednobrzmiący projekt nowych statutów, a do udziału w konsultacjach uprawnieni są mieszkańcy danego sołectwa.

Konsultacje przeprowadza się w formie możliwości zgłaszania opinii i wniosków, poprzez wskazanie konkretnych propozycji zmian w treści projektu statutów, uzupełnień i doprecyzowania zapisów umieszczonych w udostępnionym formularzu.

Projekty statutów są dostępne w formie:

a) wyłożenia do publicznego wglądu w formie papierowej w Urzędzie Gminy Sułów,

b) publikacji projektów uchwał w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Sułów,

Składanie opinii i wniosków do projektu statutu odbywa się na piśmie lub drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w terminie od 31 maja 2023 r. do 6 czerwca 2023 roku.


Metryka dokumentu:
Osoba odpowiedzialna za powstanie informacji: Janusz Stańczyk
Osoba odpowiedzialna za publikację informacji: Grzegorz Wiącek
Dodano do BIP dnia: środa, 31 maja 2023
Data ostatniej modyfikacji: środa, 31 maja 2023